fbpx

İsa Kimdir? Hediye Kitap

İsa Kimdir? Kitap Örtüsü

İsa Kimdir?

Yazarı: Greg Gilbert

“Bu kitap şüphesiz Hristiyan bir kaynak ancak şüphecilere ve arayışta olanlara karşı kibar ve yumuşak olmanın ötesinde, okuyucuyu İsa hakkında ciddi ve derin düşünmeye yönlendiriyor. Gilbert aslında daha önce çokça ele alınan bu konuya, hem gerçekleri hem de bu gerçeklerin önemini birlikte anlatarak yepyeni bir bakış açısıyla yaklaşıyor. Kitap bir yandan detaylı bir sanat eseri gibiyken, aynı zamanda basit ve anlaşılabilir, harika bir Kutsal Kitap teolojisiyle dolu olmayı başarıyor. Kitap, siz okuyuculara İsa’yı bizzat tanımak için bir davetiye niteliğinde.”

Mark Dever, Pastör, Capitol Hill Baptist Kilisesi, Washington, DC; Başkan, 9Marks

İndirmeler

Elektronik Kitap

Bunun gibi başka kitaplar bulmak için, Karanlıktan Işığa Yayınları’na gidebilirsiniz.

Karanlıktan Işığa Yayınları

Greg Gilbert Profile PhotoGreg Gilbert Hakkında

Greg Gilbert (MDiv, Southern Baptist Theological Seminary), Louisville, Kentucky’deki Third Avenue Baptist Kilisesi’nin baş pastörüdür. Kendisi İsa Kimdir? ve James: A 12-Week Study adlı kitapların yazarı ve What is the Mission of the Church? adlı kitabın da (Kevin DeYoung ile birlikte) eş yazarıdır.

9 Marks logosu

İncil

Hediye İncil

  • Yasal olarak 18 yaşını doldurmadığınız için sitemizden İncil alma engellenmiştir.

Çocuk Yaştaki Kullanıcıların Kişisel Haklarının Korunması İlkesi

Neden İsa Bilgilendirme Derneği 18 yaşının altındaki kullanıcılara her zaman açıktır fakat bu statüde olan kullanıcılar için özel durumlar bulunmaktadır. Aile ve velilerin, bu yaştaki kullanıcıların sitemizde yaptıkları aktiviteler ve nedenisa.com’un hizmetlerinden yararlanmak için yaptıkları başvurular sırasında ailelerinin izinleri şarttır. Türkiye Cumhuriyeti Kanunları gereği 18 yaşının altındaki hiçbir kullanıcıya velilerin izni olmaksızın kendi adlarına hizmetlerimizle ilgili olarak bilgi ve materyal gönderilmez.

18 yaşından küçüklerin yayınlarımızı alabilmeleri için ebeveynlerinin ya da mahkemece tayin edilmiş ise vasisinin muvafakat vermesi gerekmektedir. Kelime olarak ‘izin verme, tasdik etme’ anlamına gelen muvafakat, yayınlarımızı alabilmek için ebeveynler ya da vasisi tarafından verilen izin’ anlamına gelmektedir.