fbpx

Müjde Nedir? Hediye Kitap

Müjde Nedir? - Kitap Örtüsü

Müjde Nedir?

Yazarı: Greg Gilbert

“Greg Gilbert, bugün kilisede hizmet etmekte olan genç adamlar arasında en parlak ve sadık olanlardan biri. Kendisi, bu kitap aracılığıyla bize derin, sadık ve tamamıyla Kutsal Kitap’a dayalı olarak, İsa Mesih’in Müjdesi’ni sunuyor. Günümüzde gerçek Müjde’yi bilmekten, sahte öğretileri ayırt edip Müjde merkezli Hristiyanlar yetiştirmekten daha büyük bir ihtiyaç yoktur. Bu önemli kitap, tam da zamanında imdadımıza yetişiyor.”

R. Albert Mohler Jr., Başkan, The Southern Baptist Theological Seminary

“Greg Gilbert, parlak zekası ve bir önder yüreğiyle, adım adım ve kolay anlaşılacak bir biçimde, hem bu konuyu ilk defa araştıran bir şüpheciye hem de uzun zamandır Hristiyan olan kişilere Müjde’yi anlamada yardımcı olacak nitelikte bir eser ortaya koymuş. Tartışmalı bir konuda sağlam bir rehber olan bu kitap Müjde’yle, Tanrı’nın krallığıyla ve çarmıhın anlamıyla alakalı yanlış bilinen şeyleri düzeltiyor.”

Kevin DeYoung, Pastör, University Reformed Church, East Lansing, Michigan

İndirmeler

Elektronik Kitap

Bunun gibi başka kitaplar bulmak için, Karanlıktan Işığa Yayınları’na gidebilirsiniz.

Karanlıktan Işığa Yayınları

Greg Gilbert Profile PhotoGreg Gilbert Hakkında

Greg Gilbert (MDiv, Southern Baptist Theological Seminary), Louisville, Kentucky’deki Third Avenue Baptist Kilisesi’nin baş pastörüdür. Kendisi İsa Kimdir? ve James: A 12-Week Study adlı kitapların yazarı ve What is the Mission of the Church? adlı kitabın da (Kevin DeYoung ile birlikte) eş yazarıdır.

9 Marks logosu

İncil

Hediye İncil

  • Yasal olarak 18 yaşını doldurmadığınız için sitemizden İncil alma engellenmiştir.

Çocuk Yaştaki Kullanıcıların Kişisel Haklarının Korunması İlkesi

Neden İsa Bilgilendirme Derneği 18 yaşının altındaki kullanıcılara her zaman açıktır fakat bu statüde olan kullanıcılar için özel durumlar bulunmaktadır. Aile ve velilerin, bu yaştaki kullanıcıların sitemizde yaptıkları aktiviteler ve nedenisa.com’un hizmetlerinden yararlanmak için yaptıkları başvurular sırasında ailelerinin izinleri şarttır. Türkiye Cumhuriyeti Kanunları gereği 18 yaşının altındaki hiçbir kullanıcıya velilerin izni olmaksızın kendi adlarına hizmetlerimizle ilgili olarak bilgi ve materyal gönderilmez.

18 yaşından küçüklerin yayınlarımızı alabilmeleri için ebeveynlerinin ya da mahkemece tayin edilmiş ise vasisinin muvafakat vermesi gerekmektedir. Kelime olarak ‘izin verme, tasdik etme’ anlamına gelen muvafakat, yayınlarımızı alabilmek için ebeveynler ya da vasisi tarafından verilen izin’ anlamına gelmektedir.